Samonivelačná hmota na podlahy do garáže CHEMOS Garáž

Samonivelizačná vyrovnávacia podlahová hmota na vytvorenie oteru odolnej, pevnej a trvanlivej podlahovej vrstvy vystavenej vyššiemu opotrebovaniu. Samonivelačný poter sa používa v dielňach, skladoch, garážach a pod. Vhodná do suchých interiérov odizolovaných od zemnej vlhkosti. Doporučená minimálna hrúbka vrstvy je 5 mm. Povrch po vyschnutí je potrebné ošetriť vhodným náterom. Pre hrúbku 5 - 20 mm v jednej pracovnej operácii.

Samonivelizačná podlahová hmota Chemos Garáž

Použitie:

V podlahovej hmote do garáže je použité abrazívne plnivo ktoré zabezpečuje, že hmota je oteruvzdorná pre bežnú prevádzku garáže auta. Aby sa zabránilo vsiakaniu nečistôt (olej, benzín, nafta) a poškodzovaniu nivelačky v dôsledku posypovej soli z údržby ciest, doporučujeme aplikovať náter. 

Informujte sa u nás o vhodnosti použitia náteru, pretože je dôležité či je podlaha izolovaná a môžete mať rôzne nároky na kvalitu náteru.

Podlaha do garáže - oteru odolná

Vyrovnávacia hmota na podlahu CHEMOS Garáž je vhodná na betónové podklady, cementové potery, pevne prídržné staré dlažby a iné pevné podklady.

Samonivelačný poter vhodný pre interiér. Podlaha do garáže pochôdzna po cca 2 hodinách.

Prednosti priemyselnej podlahy:

  • veľmi dobre strojovo čerpateľná
  •  rýchla a jednoduchá aplikácia 
  • vysoká odolnosť voči obrusu
  • plne zaťažiteľná už po 7 dňoch

Betónová podlaha v garáži môže byť v niektorých miestach odlúpená, prípadne nerovnomerná. Pre vyrovnanie povrchu dobre poslúži samonivelačná hmota čiže samonivelačná stierka. Prvým krokom je dôkladné očistenie a nanesenie penetrácie. Hmota sa rozprestiera pomocou hladidla.

Táto samonivelačná hmota sa ľahko nanáša na rôzne podklady vrátane betónu a umožňuje vytvoriť dokonale rovný a hladký povrch. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí chcú, aby ich garáž nielen vyzerala skvele, ale aj bola odolná a ľahko udržateľná. Poter do garáže sa ľahko nanáša na rôzne podklady vrátane betónu a umožňuje vytvoriť dokonale rovný a hladký povrch.

Ak hľadáte podlahovú hmotu, ktorú možno použiť vo vašej garáži, potom by ste mali zvážiť použitie samonivelačnej hmoty. Tento typ poteru sa automaticky prispôsobí nerovnému terénu vo vašej garáži, vďaka čomu bude práca oveľa jednoduchšia. Navyše je tento poter do garáže veľmi odolný, takže sa nemusíte báť, že by sa časom znehodnotil. Ak hľadáte podlahovú hmotu, ktorá zvládne veľké opotrebovanie, potom je pre vás samonivelačná hmota do garáže ideálnou voľbou.

S CHEMOS Garáž získate kvalitné a spoľahlivé riešenie pre vašu garážovú podlahu. Tento samonivelačný poter vám zabezpečí dlhodobú odolnosť, pevnosť a estetický vzhľad, ktorý vydrží roky.

Samonivelačná hmotaChemos Garáž
Balenie25 kg papierové vrece / paleta 48 ks
Doba spracovania pri 20 °C 30 minút
Spotreba 1,6 kg / 1m2 / 1 mm hrúbky
Čas pochôdznosti po 2 - 3 hodinách
Suchá pre nátercca 24 hod/1 mm
Pevnosť v tlaku po 28 dňoch 35 Mpa
Pevnosť v ťahu za ohybu po 28 dňoch 8 Mpa
Množstvo zámesovej vody 6 - 6,5 l /25 kg zmesi
Teplota pri spracovaní minimálne 10°C
Doba spotreby 6 mesiacov
TL-CHEMOS-GARAz-SK-2018.pdf17.09.2018 - 1.5 MB